12-14 Ekim 2007 F3J Eurotour İstanbul/Riva

Fotoğraf/Video Haberler/Arşiv Yarışmalar

 Üstadımız Kadir abi FAI- F3J Soarist Open 2007 yarışmaları için Riva’daydı.  Kadir abinin yarışma izlenimleri hakkında haber ve fotoğrafları aşağıda yer almaktadır.

12/10/2007-Cuma
“””Merhabalar,
FAI- F3J Soarist Open 2007 bu gun antreman ucuslari ile basladi, gunun ilk saatlerinde son derece guzel olan hava aksam ustu once kapadi sonra zaman zaman yagis nedeniyle kesintiye ugradi. Otele doner donmez albumu hazirladim ve webde yayinladim.
Ilk gunden izlenimler icin ;

(aşağıdaki linkleri kullanınız.)

linkini ziyaret ediniz. Video ya zaman kalmadi su an saat 00:52 ve biz sabah 05:45 de kalkip kahvaltiyi takiben 06:30 da sahada olacagiz. Ilk gun normal roundlar uculacak ve pazar gunu fly-off final ucuslari ile bu yarismadan bitecek.
Ben her gunun fotolarini sizizle yine sicagi sicagina ulastirmaya calisacagim. Bu vesile ile tum dostalarimin bayramini kutlar esenlikler dilerim.

Kadir Istifci
ESHAVK – ESKISEHIR HAVACILIK KULUBU DERNEGI “””
13/10/2007-Cumartesi
Soaraist Open ilk resmi uucus gününü tamamladik. Resmi ucus oncesi ve sonrası Mustafa Bey, oldukca buyuk scale modelleri ile konuklara iyi bir gorsel ziyafet cekiyor.
Videoları bu gece hazırlayacagim,
Ilk gun fotolari
(aşağıdaki linkleri kullanınız.)

Kadir Istifci
ESHAVK – ESKISEHIR HAVACILIK KULUBU DERNEGI
14/10/2007-Pazar
Fly – Off Günü Hava Muhalefeti Nedeniyle İptal Olan Yarışmada Konuk Ekiplerin Dönüş Hazırlığı Görüntüleri(aşağıdaki linkleri kullanınız.)


Kadir Istifci
ESHAVK – ESKISEHIR HAVACILIK KULUBU DERNEGI

Kadir hocamıza deneyimleri ve izlenimlerini bizlerle paylaşımından dolayı teşekkürler.

Yarışmadan Video Görüntüleri

Yarışmadan Video Görüntüleri

YavuzD

1990 yılından bugüne hava sporları ile uğraşıyor, model uçak ve yamaç paraşüt pilotu, akademisyen, üniversitesinde çalışma grubu ile İHA tasarımları, imalat ve pilotajını yapmaktadır.