27 Nisan 2008 Adana RC Uçuşları

Fotoğraf/Video Haberler/Arşiv

Sevgili Dostlarım Adana çok kısa süren bahar döneminde parçalı bulutlu ve darbeli rüzgarlı geçen uçuş günleri yaşıyor bu günlerde. 27 Nisan Pazar günü yine toplandı değerli uçuş grubumuz. Bu gün aramıza yeni arkadaşlar da katıldı. Bülent bey yeni Low wing uçağını denedi. Tarık bey ile  scale P51 Mustang in test uçuşunu yaptık. Güney Afrikalı arkadaşımız Reniie Raptor 50 helikopteri ile değişik bir renk kattı aramıza. Bu arada ben de yeni modelim Phoenix Future ile güzel anlar yaşadım. Oğlum Egemen de bu gün uçuştaki ikinci haftasındaydı. Maalesef burada çekilmiş pek resmi yok ama çok güzel inişler yapıyor artık. Eee nede olsa genlerinde var diyenler oldu tabii ki.:))

           Uçuş günü sonuna doğru bir iki küçük kazamız da oldu maalesef ama Allah tan tamiri imkansız kazalar değildi. Adana’dan herkese sevgi ve saygılarımla” Pistbaşı Çukurova muhabiri Teoman Özbelli www.zetmodel.com

YavuzD

1990 yılından bugüne hava sporları ile uğraşıyor, model uçak ve yamaç paraşüt pilotu, akademisyen, üniversitesinde çalışma grubu ile İHA tasarımları, imalat ve pilotajını yapmaktadır.