11 Haziran 2008-Projeler-Pegasus Microlight Uçuşlarına Başladı

Haberler/Arşiv Projeler-İmalatlar

ESHAVK üyelerinden Hayrettin abimizin geçtiğimiz yıl satın aldığı  Pegasus marka Quasar Modeli Microlight uçağı ile uçuş sezonuna başladı. Hayrettin abiye Microlightı ile iyi uçuşlar diliyoruz.

Microlightın son 6 ayda geçirdiği bakım aşamalarını Hayrettin abi ve Murat arkadaşımız fotoğraflamışlardı. Fotoğrafları sizlerle sitemizde paylaşalım istedik.

Quasarın İnönü’den çıkışı, kulübe gelişi, bakım aşamaları, tekrar toplanması ve bu yıl sezonu açarak uçuşlarına başlamasını içeren fotoğraflar aşağıdadır. İyi seyirler…

Hayrettin Topel Microlightı ile Anadolu Üniversitesi Havaalanına intikal etmek üzere İnönü THK tesislerinden ayrılıyor ( Gürkan Hayrettin beyle birlikte uçuşta)

Hayrettin Topel Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Şenliklerinde ESHAVK adına Microlightı ile Uçak sergisine katıldıktan sonra tekrar İnönü’ye dönüyor. (Bu kez 2 numaralı koltukta Murat var)

Hayrettin Topel Anadolu Üniversitesi Havaalanından kalkış anında.

SAYFA 2’YE DEVAM EDİNİZ.

YavuzD

1990 yılından bugüne hava sporları ile uğraşıyor, model uçak ve yamaç paraşüt pilotu, akademisyen, üniversitesinde çalışma grubu ile İHA tasarımları, imalat ve pilotajını yapmaktadır.